همزمان با گراميداشت هفته دفاع مقدس افتتاحيه پروژه هاي عمراني واحد نيشابور (شهريور 96)
همزمان با گراميداشت هفته دفاع مقدس افتتاحيه پروژه هاي عمراني واحد نيشابور (شهريور 96)

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي گفت: دانشگاهها سرشار از نقاط قوت و پتانسيل هايي هستند كه مي توانند به حل مشكلات جامعه كمك كنند. 
دكتر محمد ملك نژاد روز پنجشنبه در مراسم بهره برداري از مجموعه آبي شهداي گمنام دانشگاه آزاد نيشابور افزود: سياست دانشگاه آزاد اسلامي در راستاي ارتقاي سطح علمي، آموزشي و رفاهي دانشجويان است و اميدواريم با تلاشها و پيگيريهاي مديران شاهد اين پيشرفت باشيم.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور در اين باره ادامه داد: مجموعه آبي شهداي گمنام اين دانشگاه در فضايي به مساحت 2 هزار و 200 مترمربع و با اعتبار 40 ميليارد ريال ساخته شده است. دكتر جعفر سعيدي افزود: اين مجموعه مجهز به امكانات سونا و جكوزي است. وي بيان كرد: در اين مراسم انبار كالا و پاركينگ خودروهاي سنگين دانشگاه آزاد واحد نيشابور به مساحت 380 مترمربع و با اعتبار 2 ميليارد ريال و مجموعه اتاقهاي اساتيد به مساحت650 مترمربع و با اعتبار پنج ميليارد ريال به بهره برداري رسيد. در مراسم بهره برداري از مجموعه آبي شهداي گمنام دانشگاه آزاد نيشابور كه همزمان با هفته دفاع مقدس انجام شد، مزار شهداي گمنام اين دانشگاه با حضور فرماندار و امام جمعه نيشابور و هم چنين نمايندگان شهرستان هاي فيروزه و نيشابور در مجلس شوراي اسلامي گلباران شد.
تاریخ:
تعداد بازدید:
206
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal