ارتقاي جايگاه حراست دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور به اداره كل
ارتقاي جايگاه حراست دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور به اداره كل
جايگاه حراست دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور به اداره كل حراست ارتقا يافت. به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در مراسمي به اين منظور كه با حضور جمعي از مسئولان امنيتي استان و معاونان و مديران و مسئولان حوزه‌هاي مختلف دانشگاه در محل سالن جلسات ساختمان اداري برگزار شد، از تلاش‌هاي حوزه حراست دانشگاه به‌ويژه درودي مدير حراست تشكر كرد.
دكتر جعفر سعيدي گفت: «شايستگي‌ها و تلاش‌ها و مديريت بسيار خوب درودي در اين حوزه شرايطي را فراهم كرد كه مسئولان متقاعد شوند اين ارتقا صورت پذيرد.»
وي از حضور رئيس اداره اطلاعات و مدير كل حراست استان قدرداني و تاكيد كرد كه همواره در قسمت حراست و امنيتي دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور با شهرستان تعامل بسيار خوبي داشته است.
رئيس اداره اطلاعات نيشابور نيز با ابراز خرسندي از ارتقاي جايگاه حراست دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور به اداره كل اين ارتقا را به فال نيك گرفت و از آحاد و قشر فرهيخته و تحصيل كرده خواست تا در مسايل امنيتي يار و ياور نيروهاي امام زمان (عج) باشند.»
علي اصغر فاني مديركل حراست دانشگاه آزاد خراسان رضوي هم از تلاش‌هاي حوزه حراست نيشابور تشكر كرد و جواد درودي مدير كل حراست دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور نيز در بخشي از مراسم از همكاري‌ها و مساعدت‌هاي دكتر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي و مسئولان امنيت استان و به‌ويژه همكاران خود در حوزه حراست كه باعث ارتقاي جايگاه حراست شدند تشكر كرد. در ادامه حكم انتصاب جواد درودي به مدير كلي حراست دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور به وي اهدا شد.
تاریخ:
تعداد بازدید:
813
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal