برگزاري يازدهمين جشن دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور
برگزاري يازدهمين جشن دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور
درآستان اعياد شعبانيه و ميلاد سيدو سالار شهيدان حضرت امام حسين (ع) يازدهمين جشن دانش آموختگي 150 فارغ التحصيل دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور در مقاطع مختلف تحصيلي در محل سالن ورزشي دانشگاه برگزار شد .
دكتر جعفر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور در سخناني ضمن تشكر از حوزه هاي مختلف دانشگاه بويژه حوزه معاونت دانشجويي و فرهنگي كه مقدمات برگزاري اين مراسم را فراهم نمودند با اشاره به اينكه مراسم جشن فارغ التحصيلي آغازي است براي تلاش جوانان در جامعه ، افزود : جوانان بايد امروز آنچه را آموخته اند به مرحله اجرا دراورند واز مشكلات نهراسند .
سعيدي تصريح كرد : مشكلات اقتصادي و صنعتي به دست شما قابل حل است و هريك از شما مي توانيد بسياري از پروژه هاي بزرگ را هدايت نماييد و گواه اين ادعا حضور فعال دانش آموختگان اين دانشگاه در صنايع مهم و ادارات كليدي است .
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور خاطر نشان كرد: دانشگاه شما را براي سفري مهيج آماده كرده زيرا در دانشگاه نه تنها علم و دانش بلكه حرفه و اعتماد به نفس لازم را براي ورود به بازار واقعي را بدست آورده ايد وي افزود : دانشگاه آزاد اسلامي به شما و دستاوردهاي شما كه با فارغ التحصيلي همراه است افتخار مي كند و آينده با آغوشي باز پذيراي شماست.
در ادامه دكتر حميد گرمابي نماينده مردم نيشابور و فيروزه در مجلس شوراي اسلامي با حضور در جمع فارغ التحصيلان در سخناني كوتاه ضمن تبريك به دانش آموختگان آرزوي توفيق و موفقيت و پيشرفت در جامعه را براي اين گروه آرزو كرد. شايان ذكر است درمراسم جشن دانش آموختگي خانواده هاي دانشجويان حضور داشتند كه برنامه هاي متنوع از جمله تقليد صدا ، موسيقي ، ميان پرده و... برگزار و به دانش آموختگان تنديس فارغ التحصيلي هدا شد.
تاریخ:
تعداد بازدید:
527
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal