رشته هاي مديريت مالي در مقطع كارشناسي ارشد و روان شناسي در مقطع كارشناسي به رشته هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور اضافه شد.
رشته هاي مديريت مالي در مقطع كارشناسي ارشد و روان شناسي در مقطع كارشناسي به رشته هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور اضافه شد.
دو رشته مديريت مالي در مقطع كارشناسي ارشد و روان شناسي در مقطع كارشناسي به رشته هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور اضافه شد .اين مطلب را دكتر جمشيد مهرزاد معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور بيان كرد و افزود : پيگيري جهت جذب 15 رشته جديد نيز در مقاطع مختلف كه تعدادي از آنها در مراحل ثبت نهايي مي باشند، ادامه دارد و انشااله به زودي به رشته هاي تحصيلي دانشگاه افزوده مي شود .
مهرزاد در ادامه به ارائه گزارشي از فعاليت هاي حوزه آموزش و تحصيلات تكميلي درسال 95 پرداخت و افزود :يكي از مواردي كه مورد توجه اين حوزه مي باشد توجه به مراجعه زياد دانشجويان و اساتيد محترم و تكريم و احترام ارباب رجوع و رضايت مندي اين عزيزان مي باشد .
وي جذب هيات علمي با مرتبه استادي و دانشياري به تعداد 20 نفر و ارتقاي هرم هيات علمي از طريق تشكيل منظم كميته ارتقا وانجام ترفيعات معوقه و به روز شدن ارتقاي اعضاي هيات علمي دانشگاه را از ديگر فعاليتهاي حوزه آموزش و تحصيلات تكميلي بيان كرد و افزود :حضور منظم مديران گروههاي آموزشي و تشكيل كميته ارزشيابي و فعال سازي دانشكده ها از نظر آموزشي نيز در برنامه هاي كاري سال گذشته بود كه با موفقيت انجام شد.
تاریخ:
تعداد بازدید:
520
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal