دكتر سعيدي : مسئولين بايستي با برنامه ريزي دقيق در تحقق شعار اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال توان خود را بكار گيرند.
دكتر سعيدي : مسئولين بايستي با برنامه ريزي دقيق در تحقق شعار اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال توان خود را بكار گيرند.
مسئولين بايستي با برنامه ريزي دقيق در تحقق شعار اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال توان خود را بكار گيرند.
تمامي مديران و مسئولين بايستي با انگيزه و برنامه ريزي دقيق درتحقق شعار امسال كه توسط مقام معظم رهبري به سال اقتصاد مقاومتي ، توليد و اشتغال نامگذاري شده است توان خود را به كار گيرند.
اين مطلب را دكتر جعفر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور بيان كرد و افزود همه بايد در تحقق موضوعي كه در سال نامگذاري شده است گام بردارند و اين در حالي است كه همه مي دانيم مساله اقتصاد ، توليد و اشتغال از جمله مسائل كليدي و اساسي كشور است و براي اجرايي شدن سياست هاي اقتصاد مقاومتي اشتغال و توليد تلاش شود تا گشايشي در كشور ايجاد گردد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور به روند نامگذاري سال ها از سوي مقام معظم رهبري اشاره كرد و افزود با نگاهي به نامگذاري سال ها توسط معظم له به ويژه دو سال اخير مي توان به اهميت موضوع اقتصاد و اقتصاد مقاومتي پي برد وبراين اساس بايد تمامي مسئولين به همراه مردم دست در دست هم دهند تا امسال شاهد شكوفايي اقتصاد بخصوص در حوزه اشتغال و توليد باشيم كه نتيجه آن را در زندگي مردم بخصوص جوانان مشاهده كرد.
دكتر سعيدي يكي از مشكلات اساسي كشور را مشكل جوانان فارغ التحصيل دانست و خاطر نشان كرد ايجاد فرصت هاي شغلي كه متاسفانه در سال هاي اخير متناسب با برنامه و جمعيت كشور نبوده مي تواند باعث پيشرفت كشور و رفع اين مشكل گردد. ويهماهنگ سازي رشته هاي دانشگاهي با بازار كار و رفع خلا هاي قانوني اشتغال را يكي از راه هاي رفع اين مشكل دانست و افزود فعال شدن بخش خصوصي و تقويت تعاوني ها و در واقع تحقق كامل سياست هاي اصل 44 ضرورتي است كه بايد به آن توجه ويژه شود.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور ، دانشگاه آزاد اسلامي را مصداق عيني اصل 44 دانست و از كليه دانشگاهيان خواست تا در تحقق شعار امسال تمام تلاش خود را معطوف نمايند.
در ادامه با اشاره به 28 فروردين سالروز تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور گفت اين دانشگاه كه بيش از 30 سال از عمر با بركت آن ميگذرد و خدمات زيادي به قشر فرهيخته و دانش دوست كشور كرده است و هم اكنون به عنوان دانشگاهي با درجه جامع جزو دانشگاه هاي بسيار معتبر با كيفيت بالا در شرق كشور مي باشد و در تمامي مقاطع دكتراي تخصصي ، كارشناسي ارشد ، كارشناسي و كارداني دانشجويان و علاقه مندان به تحصيل مشغول به فراگيري علم در اين دانشگاه شده اند. سعيدي خاطر نشان كرد در دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور همواره در مباحث علمي ، فرهنگي ، پژوهشي يكي از دانشگاه ها هاي پيشرو مي باشد و اين دانشگاه تمام تلاش خود را در تحقق شعار امسال كه اقتصاد مقاومتي در چندين سال متوالي مورد توجه مقام معظم رهبري مي باشد انجام خواهد داد. Attachments area
تاریخ:
تعداد بازدید:
131
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal