اداي احترام مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور به آتش نشانان شهيد پلاسكو
اداي احترام مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور به آتش نشانان شهيد پلاسكو
جمعي از مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي با حضور در آتش نشاني مركزي نيشابور با اهداي تاج گل به جان فشاني هاي آتش نشانان حادثه پلاسكو اداي احترام كردند.
دكتر جعفر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور در ديدار با آتش نشانان با بين اينكه جانفشاني هاي شما عزيزان وصف ناپذير است، ضمن تسليت شهادت جمعي از غيور مردان آتش نشاني در حادثه پلاسكو، از زحمات عوامل و كاركنان آتش نشاني تشكر و قدرداني كرد. در اين مراسم ضمن اهداي تاج گل به اين عزيزان لوح تقديري از سوي دكتر سعيدي به پاس ايثارگري هاي اين قشر فداكار اهدا شد .
در بخشي از اين لوح آمده است :«تشكر و سپاس از انسان هايي كه ايثارگرانه جان خود را به مخاطره مي اندازند تا صحت و سلامت را براي هموطنان خود به ارمغان آورند ؛ كاري بس صعب و سخت است. زبان قاصر و واژه ها ناقصند در توصيف شكوه ايثار و فداكاري شما حادثه تاسف بار پلاسكو و شهادت آتش نشانان شجاع و فداكار بهانه اي است به منظور يادآوري تلاش قهرماناني كه بي ادعا جان خود را در طبق اخلاص مي گذارند تا به ديگران زندگي دوباره ببخشند.»
در اين بازيد حسيني مسئول آتش نشاني نيشابور ضمن تشكر از حضور دكتر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور و جمعي از معاونين و مسئولين دانشگاه گزارشي از فعاليت حوزه آتش نشاني ارائه كرد.
تاریخ:
تعداد بازدید:
617
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal