امضاي تفاهم نامه همكاري بين دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور و آموزش و پرورش
امضاي تفاهم نامه همكاري بين دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور و آموزش و پرورش
به منظور ايجاد زمينه همكاري هاي علمي،تحقيقاتي وارتقاي تعاملات كمي و كيفي در راستاي ارتقاي فرهنگي منطقه و توسعه پايدار شهرستان تفاهم نامه همكاري بين دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور و آموزش و پرورش شهرستان نيشابور منعقد شد .
در اين تفاهم نامه كه به امضاي دكتر جعفر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور و دكتر قوامي نژاد معاون مدير كل آموزش و پرورش خراسان رضوي و رئيس آموزش و پرورش نيشابور رسيد طرفين متعهد شدند كه در امور پژوهشي، آموزشي و خدماتي كه با درخواست دانشگاه آزاد اسلامي و آموزش و پرورش مد نظر باشد، همكاري هاي لازم را داشته باشند .
در اين تفاهم نامه، دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور متعهد شد، با توجه به امكانات علمي ، پژوهشي ، آموزشي و تجهيزات آزمايشگاهي و آموزشي مناسب، همكاري لاز م را با آموزش و پرورش در جهت تامين نياز ها داشته باشد. ايجاد فرصت هاي مناسب براي دانش آموزان فني جهت استفاده از كلاس و همكاري در اياب و ذهاب دانش آموزان براي بازديد از دانشگاه، نيز بخشي از تعهدات دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور در اين معاهده است .
در مقابل اداره آموزش و پرورش نيشابور متعهد گرديد علاوه بر برنامه ريزي جهت صدور مجوز برگزاري مجامع در فضاي دانشگاه آزاد اسلامي، همچنين ترغيب و تشويق جدي مديران و مشاوران در معرفي دانشگاه آزاد اسلامي به دانش آموزان براي ادامه تحصيل را در برنامه كاري خود داشته باشد.
اهتمام جدي و ترغيب مديران به برنامه ريزي بازديدهاي علمي دانش آموزان در قالب اردوي چند ساعته و پرداخت 50 درصد هزينه استفاده از فضاهاي فيزيكي دانشگاه توسط آموزش و پرورش ، نيز بخش ديگري از تعهدات اداره آموزش و پرورش در اين قرارداد مي باشد . دكتر قوامي نژاد رئيس اداره آموزش و پرورش نيشابور درابتداي جلسه ضمن خير مقدم به ميهمانان و تشكر از مساعدتهاي دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور در قبال آموزش و پرورش تاكيد كرد:«هر چقدر حجم تعاملات اين دو موسسه آموزشي بيشتر باشد ، به نفع مردم و علاقه مندان به تحصيلات علمي در شهرستان نيشابور و منطقه مي باشد.»
دكتر جعفر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور نيز در سخنان كوتاهي ضمن تشكر از ميهمان نوازي اداره آموزش و پرورش به تعاملات گذشته اين دو موسسه كه در سطح خوبي بوده اشاره و تاكيد كرد با عقد اين تفاهم نامه اين تعاملات در سطحي بالاتر و بهتر اجرايي شود . سعيدي افزود :«شناخت دانش آموزان و فرهنگيان شهرستان از دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور كه دانشگاهي با كيفيت بالا به اذعان وزارت علوم و تحقيقات مي باشد، باعث مي شود كه خانواده ها و دانش آموزان دغدغه اي جهت ادامه تحصيل به لحاظ كيفي و كمي نداشته باشند.»
تاریخ:
تعداد بازدید:
585
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal