آغاز ثبت نام بدون آزمون در بيش از 70 رشته مقاطع كارشناسي و كارداني در دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور
آغاز ثبت نام بدون آزمون در بيش از 70 رشته مقاطع كارشناسي و كارداني در دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور
دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در نيمسال اول تحصيلي 96-95 در بيش از 70 رشته تحصيلي در مقاطع كارشناسي و كارداني دانشجو مي پذيرد. دكتر جعفر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور با اعلام اين خبر ، ضمن تبريك هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر افزود :«دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشاور به عنوان اولين و بزرگترين مركز آموزش عالي شهرستان هم اكنون دانشگاهي با كيفيت بالا به اذعان وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري در بين دانشگاهها و مراكز دولتي و آزاد اسلامي سراسر كشور شناخته مي شود .
وي با بيان اينكه اغلب رشته هاي مقاطع كارشناسي و كارداني دانشگاه آزاد اسلامي بدون آزمون است تصريح كرد:«هيچگونه تفاوتي بين رشته هاي با آزمون و بدون آزمون دانشگاه وجود ندارد و مدارك صادره مورد قبول و تاييد وزارت علوم ، تحققات و فناوري مي باشد و متقاضيان ادامه تحصيل در اين واحددانشگاهي مي توانند پس از ثبت نام در سايت www.azmoon.org با در دست داشتن مدارك خود به دانشگاه مراجعه و ثبت نام قطعي نمايند .
سعيدي در ادامه خاطر نشان كرد ،«دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور داراي 3 دانشكده مصوب شامل دانشكده هاي علوم پايه ، دانشكده فني و مهندسي و دانشكده علوم انساني مي باشد و پيگيري هاي لازم جهت تصويب دانشكده مديريت و حسابداري و دانشكده عمران و معماري صورت پذيرفته است كه بزودي اين دانشكده ها مورد تصويب نهايي قرار خواهد گرفت .
وي با اشاره به اينكه آزمايشگاهها و كارگاههاي دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور جزء مجهزترين و پيشرفته ترين آزمايشگاههاي كشور هستند تصريح كرد:«متقاضيان به تحصيل در اين مركز آموزش عالي مي توانند علاوه بر تحصيل در اين دانشگاه از امكانات بي نظيري همچون وجود يكي از بزرگترين و مجهزترين كتابخانه هاي سطح استان و همچنين مجموعه ورزشي بسيار بزرگ و كامل استفاده نمايند كه بزودي مجموعه استخر سر پوشيده نيز به آن افزوده خواهد شد .
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور بهره مندي اين دانشگاه از اساتيد و اعضاي هيات علمي مجرب ، با مدرك دكتري و مدارج بالاي دانشگاهي مشغول به تدريس مي باشند را يكي ديگر از افتخارات دانشگاه برشمرد و تصريح كرد:«همه اينها دست به دست هم داده اند كه دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور طي بازديد نمايندگان و كارشناسان وزات علوم ،تحقيقات و فناوري دانشگاهي با كيفيت بالا در بين كليه دانشگاههاي كشور شناخته شود .
سعيدي در ادامه به تسهيلات شهريه اي دانشگاه اشاره نمود و افزود:«امكان پرداخت شهريه بصورت اقساطي و پرداخت تسهيلات و وام دانشجويي تا سقف 50 درصد كل شهريه و پرداخت وام هاي بلند مدت وزارت علوم به دانشجويان كه اقساط اين وام بعد از فراغت از تحصيل دانشجو آغاز مي شود امكان پرداخت شهريه را براي دانشجويان ساده و سهل نموده است .»
تاریخ:
تعداد بازدید:
1727
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal