چهارمين سالگرد گراميداشت شهداي گمنام دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور برگزار شد
چهارمين سالگرد گراميداشت شهداي گمنام دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور برگزار شد
چهارمين سالگرد تدفين دو شهيد گمنام دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در روز شهادت امام موسي كاظم برگزار شد. در اين مراسم كه با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه نيشابور، نماينده منتخب مردم نيشابور در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از فرماندهان نظامي و انتظامي و مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي در محل يادمان شهداي گمنام اين دانشگاه برگزار شد.
دكتر جعفر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد واحد نيشابور ضمن خيرمقدم به مهمانان و تشكر از ستاد دانشجويي برگزاركننده اين مراسم ياد و خاطره شهدا به‌ويژه سردار شهيد محسن قاجاريان را گرامي داشت و افزود: ايثار و شهادت از عالي‌ترين مفاهيم الهي است كه باعث مي‌شود جامعه انساني به تكامل و تعالي برسد.
وي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت را لازم و يكي از راه‌هاي اثرگذار حضور پيكر پاك و مطهر شهدا در دانشگاه دانست و گفت: احياء فرهنگ جهاد و مبارزه باعث مقاومت و برپايي جامه بر روي آرمان‌هاي خود و شهادت نتيجه سلامت رواني، روحيه شهادت و انتخاب آگاهانه است. جعفر سعيدي در ادامه يادآور شد: خاك‌سپاري شهدا در دانشگاه‌ها باعث هويت بخشي و ايجاد انگيزه مضاعف در ايفاي وظايف دانشجويي مي‌شود. غلامحسين مظفري فرماندار نيشابور، هاجر چناراني نماينده منتخب مردم نيشابور در مجلس دهم و حجت‌الاسلام مافي نژاد از ديگر سخنرانان اين مراسم بودند.
تاریخ:
تعداد بازدید:
274
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal