يكصد و بيست و پنج دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور فارغ‌التحصيلي خود را جشن گرفتند
يكصد و بيست و پنج دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور فارغ‌التحصيلي خود را جشن گرفتند
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در جشن فارغ‌التحصيلي 125 دانش‌آموخته دانشگاه گفت: شما دانش آموختگان سفيران و نمايندگان دانشگاه هستيد و عملكرد شما در رشته‌هاي تخصصي نشان‌دهنده سطح علمي دانشگاهي است كه در آن تحصيل‌كرده‌ايد.
دكتر جعفر سعيدي با اشاره به هدف دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور كه تبديل دانشگاه آموزش محور به پژوهش محور است تصريح كرد: در بعد آموزشي تاكنون تلاش‌هاي زيادي از جمله جذب هيئت‌علمي مجرب، ارتقاي كيفي و كمي رشته‌هاي تحصيلي، تجهيز آزمايشگاه‌ها و امكانات كمك‌آموزشي و... صورت پذيرفته است.
وي كه در جمع خانواده‌هاي فارغ‌التحصيلان سخن مي‌گفت تصريح كرد: پدران و مادران دانش آموختگان قهرمانان اين جشن هستند و اكنون‌كه در پايان دوره‌اي از تحصيل قرار داريد اميدواريم مسير زندگي‌تان هم توأم با موفقيت باشد.
دكتر سعيدي علم و دانش توأم باايمان را يكي از معيارهاي انتخاب افراد براي منصب‌ها دانست و تصريح كرد: ترس از خدا با بصيرت و بينايي محصول علم و دانش است و آموزش و تربيت متخصصان و كارشناسان باعث پيشرفت و توسعه كشور مي‌باشد. وي خاطرنشان كرد: اكنون‌كه دوران پسا تحريم قرار داريم شاهد رشد اقتصادي چشمگير در كشور بوده و لازمه آن داشتن متخصصان و كارشناسان زبده و كارآزموده است. شايان‌ذكر است در جشن فارغ‌التحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور برنامه‌هاي متنوع و شادي برگزار شد كه مورد استقبال چشمگير حاضران واقع گرديد و در پايان 125 تن از دانش آموختگان لوح فارغ‌التحصيلي خود را از مسئولان دانشگاه
تاریخ:
تعداد بازدید:
381
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal