دانشگاه آزاد اسلامي يك ابر دانشگاه است كه نمونه آن در جهان وجود ندارد
دانشگاه آزاد اسلامي يك ابر دانشگاه است كه نمونه آن در جهان وجود ندارد
در همايش علمي علل موفقيت و تكنيكهاي توسعه كسب و كارهاي كوچك، متوسط و فاميلي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور مطرح شد: دانشگاه آزاد اسلامي يك ابر دانشگاه است كه نمونه آن در جهان وجود ندارد.
 در ابتداي اين همايش علمي دكتر جعفر سعيدي ، رئيس دانشگاه آزاد سلامي واحد نيشابور با عرض خير مقدم گفت: اهميت دادن به علوم انساني باعث رونق كشور خواهد شد زيرا اين علوم محرك و انگيزاننده ديگر رشته هاست.
وي تصريح كرد: به روزرساني دانش فعالين در رشته اي علوم انساني تاثير خود را بسيار سريع در اقتصاد و صنعت كشور نشان خواهد داد.
در ادامه رئيس دانشكده مديريت واحد علوم تحقيقات تهران با اشاره به اهميت تكنولوژي گفت: هر كاري كه انجام مي شود حتما تكنولوژي در آن حاكم است و وظيفه تكنولوژي اين است كه در يك فرآيند، ورودي ها را به خروجي تبديل كند.
دكتر هاشم نيكو مرام تصريح كرد: بايد با دست آوردها، مهارت ها و تجربياتي كه در دانش مستتر است، توسعه را ايجاد نماييم. وي افزود: تزريق قسمتي از دانش به بدنه جامعه ضروري و بسيار مهم است.
دكتر نيكو مرام با اشاره به ايجاد وفاداري در كسب و كارهاي خانگي گفت: با حضور تكنولوژي در كسب و كارهاي خانگي مي توان جلو كمرنگ شدن وفاداري را گرفت. رئيس دانشكده مديريت واحد علوم تحقيقات تهران در پايان تاكيد كرد: اگر در جامعه حسابداري جايگاه واقعي خود را پيدا كند، ديگر نيازي به قوه قضاييه نخواهيم داشت.
همچنين مشاور معاون رئيس جمهور با اشاره به اهميت و جايگاه مديريت در بين كاركنان گفت: مديريان بايد به كاركنان انگيزش و عامل دروني حركت را تزريق كنند. رئيس انجمن بازاريابي كشور تصريح كرد: كاركنان نياز دارند كه مديران حرف آنها را بشنوند و عمل كنند. دكتر حسين وظيفه دوست تاكيد كرد: كاركنان نيز بايد به سازمان، شركت و يا دانشگاهي كه در آن هستد شيفتگي داشته باشند و مديران آن ها را به خود باوري برسانند.
وي بيان كرد: علت موفقيت دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور اين است كه پله هاي موفقيت را پله پله طي كرده است و در كنار آن، قدرت مديريت مديران نيز وجود داشته است. در ادامه اين همايش علمي علمي معاون برنامه ريزي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: وجود رشته هاي مديريت بازرگاني و كسب و كار، رشته هاي مهندسي را معنادار كرده است و باعث ساماندهي آنها مي شود.
دكتر فريدون رهنماي اورپشتي تصريح كرد: براي همين موضوع است كه بيشترين انتقاد به اين رشته نيز هست. وي تاكيد كرد: دانشگاه آزاد اسلامي مصداق يكي كسب و كار است كه با كمك حضرت امام خميني(ره) آغاز شده است. دكتر فريدون رهنماي اورپشتي بيان كرد: امروز دانشگاه آزاد اسلامي يك ابر دانشگاه است كه نمونه آن در جهان وجود ندارد. معاون برنامه ريزي دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به اين مطلب كه دانشگاه آزاد اسلامي وارد زندگي مردم شده است تاكيد كرد: كسب و كارهاي خانگي مي تواند به كشور كمك كند ولي بايد دانست كه امروزه و در هزاره سوم اقتصاد هاي دانش بنيان مي تواند راه كار خروج كشورها از اقتصاد ضعيف باشد كه نمونه هاي زيادي از آن را در كشورهاي غربي و شرق آسيا شاهد هستيم.
تاریخ:
تعداد بازدید:
373
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal