استقبال بي نظير جوانان و دانشجويان از مسابقات استارتاپ ويكند دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور
استقبال بي نظير جوانان و دانشجويان از مسابقات استارتاپ ويكند دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور
4 شنبه 27 آبان ماه همزمان با سراسر كشور و در هفته جهاني كارآفريني، دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور ميزبان بزرگترين رويداد كارآفريني مي باشد.
در اين كارگاه آموزشي تجربي 54 ساعته اردوي استارتاپ نيشابور، جوانان و دانشجويان با انگيزه اين شهرستان در فضاي كاملا علمي و صميمانه در سالن اجتماعات خيام دانشكده فني و مهندسي دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور ، ضمن بهره مندي از تجارب ، تخصص و مهارتهاي اساتيد و مربيان در سه حوزه تخصصي گرافيك ، فني و كسب وكار ، به رقابتي مهيج و سالم جهت تحقق ايده هاي فناورانه خود در راستاي توليد محصول دانش بنيان ، با تكيه بر تاكيدات مقام معظم رهبري و رياست محترم جمهوري مي پردازند.
در اين همايش كه با استقبال بي نظير بيش از 120 نفر از جوانان و دانشجويان خلاق و ايده پرداز نيشابوري، برگزار مي گردد . مسولين شهري ، صنايع خرد و كلان و بخش خصوصي نيز با بازديد از فضاي رويداد ضمن آشنايي با اين حركت بزرگ كارآفريني در شهرستان ، با شناسايي و تسهيل فرآيند جذب نيروهاي متخصص جوان و با انگيزه و آشنايي با تحصيلات دانشگاهي در بخش هاي مختلف ، شرايطي را براي ايجاد اتاق هاي فكر علمي و واحدهاي تحقيق و توسعه و رفع مشكلات احتمالي حوزه هاي مختلف اقتصادي و صنعتي فراهم خواهند آورد.
خاطر نشان مي كند اين رويداد بعد از ظهر جمعه 29 آبان با ارايه كار تيم ها به هيئت داوري و اعلام برگزيدگان و اهداي جوايز در حالي به كار خود پايان خواهد داد كه شركت كنندگان ضمن فراگيري اصول اوليه و الزامي راه اندازي كسب و كار هاي نوپا مبتني بر دانش با انگيزه و تلاش و پشتكاري افزون تر به سوي فردايي روشن براي ميهن عزيزمان گام خواهند برداشت.
تاریخ:
تعداد بازدید:
336
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal