گردهمايي دانشجويان جديدالورود دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور
گردهمايي دانشجويان جديدالورود دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور خطاب به دانشجويان جديدالورود گفت: تلاش مسئولان دانشگاه بر اين است تا شرايطي را فراهم كنند كه كمترين نگراني و مشكل را در راه تعليم و كسب علم داشته باشيد چراكه دانشجويان سرمايه اصلي دانشگاه و كشور هستند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا، دكتر جعفر سعيدي در جلسه توجيهي دانشجويان جديدالورود واحد نيشابور كه با حضور مسئولان، استادان و جمعي از دانشجويان جديد برگزار شد با تاكيد بر رعايت مقررات آموزشي، انضباطي و دانشجويي از سوي دانشجويان خاطرنشان كرد: دانشگاه پايان راه نيست بلكه آغازي براي كسب تجارب بيشتر است.
وي با توجه به اينكه واحد نيشابور نخستين و بزرگترين موسسه آموزش عالي شهرستان بوده و اكنون بيش از 12 هزار نفر دانشجو در اين دانشگاه مشغول به تحصيل هستند، عنوان كرد: واحد نيشابور از سوي وزارت علوم و فناوري به عنوان دانشگاه با كيفيت بالا در بين دانشگاه‌هاي آزاد و دولتي قلمداد شده و به عنوان قطب علمي شرق كشور در حال خدمت به جويندگان علم و دانش است.
مسئول دفتر نهاد نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي نيز با توجه به اهميت علم و دانش، به توجه امام خميني (ره) به دانشگاه و اهميت ويژه و توجه مسئولان به دانشجويان و جايگاه رفيع دانشگاه اشاره كرد و گفت: شما دانشجويان بايد قدر اين موقعيت ممتاز را بدانيد.
آيت‌الله علي‌اصغر معصومي با توجه به ضرورت استقرار اقتصاد مقاومتي در كشور از دانشجويان خواست تا براي رسيدن به اين هدف تلاش كنند. وي با توجه به نامگذاري سال 1394 از سوي مقام معظم رهبري به سال همدلي و هم‌زباني دولت و ملت، از مسئولان دانشگاه خواست تا توجه ويژه‌اي نسبت به تامين مسائل رفاهي دانشجويان داشته باشند و از دانشجويان نيز خواست تا بااحترام به قداست دانشگاه نسبت به پاسداشت ارزش‌هاي فرهنگي و اسلامي در دانشگاه اهتمام كنند. وي تصريح كرد: قداست دانشگاه به حدي است كه افراد از دانشجو و استاد بايد با وضو وارد آن شوند.
در اين مراسم دكتر مينا مرادي معاون دانشجويي دانشگاه آزاد اسلاي واحد نيشابور و رجايي‌پور، مهرآذين، كاوه و طالبيان معاونان فرهنگي، پژوهش و فناوري، اداري و مالي و آموزشي دانشگاه، نكاتي را در رابطه با حوزه‌هاي كاري خود براي دانشجويان اعلام و به توضيح وظايف و فعاليت بخش‌هاي مربوطه پرداختند. در پايان نيز مسئولان بسيج دانشجويي و هيات مذهبي دانشجويان، با اعلام برنامه‌هاي تشكل‌هاي فوق، با آشنا كردن دانشجويان با فعاليت‌هاي فرهنگي، سياسي و اجتماعي دو تشكل مذكور، گزارشي را درباره فعاليت‌هاي صورت گرفته در سال گذشته ارائه كردند.
 
تاریخ:
تعداد بازدید:
654
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal