مراسم روز ملي بسيج اساتيد در نيشابور برگزار شد
مراسم روز ملي بسيج اساتيد در نيشابور برگزار شد
به مناسبت سالروز شهادت دكتر مصطفي چمران و روز بسيج اساتيد مراسم ويژه به همت كانون بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور برگزار شد.
در اين مراسم كه در محل اردوگاه كشوري شهيد رجايي باغرود نيشابور و با حضور مسئولين و استادان بسيجي شهرستان برگزار شد، حجت الاسلام اسماعيل مقري موذن امام جمعه نيشابور ضمن تبريك اين روز به اساتيد بسيجي به نقش استادان در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه پرداخت و تصريح كرد: شهيد چمران نمونه بارز يك انسان كامل، متخصص و متعهد بود كه براي همه الگوي بسيار خوبي در جامعه است.
مسئول كانون بسيج اساتيد شهرستان نيشابور نيز در اين مراسم گزارشي از فعاليت‌هاي اين كانون طي يك سال گذشته ارائه داد. عباسعلي حلاجي گفت: يكي از راهبردهاي بسيج اساتيد تأسي از رفتار علمي، عملي شهيد چمران بيان داشت.
عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور ادامه داد: اولويت اصلي بسيج اساتيد و بزرگ‌ترين امر به معروف را صيانت و حفظ نظام مقدس جمهوري اسلامي است. حلاجي با اشاره به پيوست‌نگاري فرهنگي و اشاعه فرهنگ مطالعه و كتابخواني پرداخت و خاطرنشان كرد: در سايت بسيج اساتيد دانشگاه به دنبال كتابخانه ديجيتال هستيم تا بتوانيم نياز علاقه‌مندان به كتاب را به نحو احسنت برطرف نماييم. اين مراسم با صرف افطار و برگزاري محفل انس با قرآن به پايان رسيد.
 
تاریخ:
تعداد بازدید:
318
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal