اولين جلسه هم انديشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور با بزرگ‌ترين نيروگاه سيكل تركيبي شرق كشور
اولين جلسه هم انديشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور با بزرگ‌ترين نيروگاه سيكل تركيبي شرق كشور
اولين جلسه هم انديشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور با نيروگاه سيكل تركيبي خيام نيشابور با هدف بررسي طرح‌هاي حوزه برق و چگونگي مشاركت واحد نيشابور در محل اين نيروگاه برگزار گرديد.
در ابتداي اين جلسه كه با هدف بررسي طرح‌هاي حوزه برق و چگونگي مشاركت واحد نيشابور در اجراي آن در محل اين نيروگاه با حضور اعضاي هيأت علمي چهار گروه آموزشي برگزار شد، مدير عامل شركت بهره‌برداري نيروگاه‌هاي سيكل تركيبي خيام گفت: اين نيروگاه به عنوان بزرگ‌ترين نيروگاه سيكل تركيبي شرق كشور در حال فعاليت است.
مهندس قريشي ادامه داد: اين نيروگاه از همكاري علمي و فني در اجراي طرح‌هاي مشترك با دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در جهت رفع مشكلات حوزه برق پشتيباني و حمايت مي‌كند.
وي ادامه داد: همچنين آمادگي پذيرش كارآموز، همكاري در پايان نامه‌هاي دانشجويي كارشناسي ارشد و دكترا و بازديد علمي دانشجويان را داريم و از آن استقبال مي‌كنيم. معاون پژوهشي واحد نيشابور ضمن تشكر از برگزاري اين جلسه گفت: با وجود هيأت علمي كارآمد، آزمايشگاه‌ها و كارگاه‌هاي نمونه و دانشجويان با رشته‌هاي مرتبط آماده همكاري در جهت انجام طرح‌هاي تحقيقاتي مشترك مي‌باشيم. در پايان جلسه مقرر گرديد طي نشت آتي در واحد نيشابور، ضمن بازيد از امكانات اين واحد، طرح‌هاي مشترك مشخص شود تا كارهاي اجرايي در اين خصوص انجام پذيرد.
 
تاریخ:
تعداد بازدید:
192
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal