نفرات بر‌تر بيستمين دوره مسابقات شفاهي قرآن و عترت مرحله استاني خراسان رضوي مشخص شدند
نفرات بر‌تر بيستمين دوره مسابقات شفاهي قرآن و عترت مرحله استاني خراسان رضوي مشخص شدند
بيستمين دوره مسابقات شفاهي قرآن و عترت مرحله استاني ويژه استادان، دانشجويان و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي استان خراسان رضوي به ميزباني واحد نيشابور برگزار و نفرات بر‌تر مشخص شدند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا، نخستين دوره مسابقات تعداد 142 نفر از دانشگاهيان خراسان رضوي در رشته ترتيل تحقيق، حفظ و اذان به رقابت پرداختند كه در پايان تعداد 44 نفر به عنوان نفرات بر‌تر برگزيده و جوايزي اهداء و جهت شركت در مرحله كشوري از هر رشته يك نفر معرفي شدند.
رئيس واحد نيشابور در مراسم اختتاميه مسابقات كه با حضور مسئولان شهرستان و واحد در محل سالن آمفي تئا‌تر عطار دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور برگزار شد، با خير مقدم به ميهمانان و اظهار خرسندي براي ميزباني مسابقات قرآني تصريح كرد: زندگي حقيقي و حيات طيبه در پرتو رعايت دستورات و رهنمودهاي قرآني است و قرآن روش درست زيستن و برنامه سعادت فردي و اجتماعي دنيوي و اخروي را به ما مي‌آموزد.
دكتر جعفر سعيدي افزود: هر انساني به ميزان آموزه‌هاي خود از قرآن و به تعدادي كه آن‌ها را به كار مي‌بندد موفق خواهد شد.
وي خاطرنشان كرد: زندگي قرآني براساس رعايت مقررات، عدالت و احسان و صفا صميمت است كساني كه اين گونه زندگي مي‌كنند داراي آسايش و سعادت جاودانه خواهند بود.
مدير فرهنگي و اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي در استان خراسان رضوي نيز با ابراز خرسندي از برگزاري مسابقات گفت: حضرت رسول فرموده‌اند كه حاملان قرآن معرفان اهل بهشتند.
حجت الاسلام دكتر مصطفي رجايي‌پور ادامه داد: حافظان و حاملان قرآن كساني هستند كه در مسير قرآن و آل محمد (ص) هستند و با سرعت زياد در مسير تعالي در حركت هستند. وي با مقايسه اين افراد با افراد ديگر گفت: اين افراد به دليل سرعت زياد زود‌تر به مقصد مي‌رسند و افراد ديگر دير‌تر ولي بايد به ياد داشت كه مسير بسيار سخت است و بايد مراقب بود زيرا كوچك‌ترين اشتباه جبران نا‌پذير است.
 
تاریخ:
تعداد بازدید:
259
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal