امضاي تفاهم نامه ي همكاري مشترك بين دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور و دانشكده علوم پزشكي
امضاي تفاهم نامه ي همكاري مشترك بين دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور و دانشكده علوم پزشكي
در راستاي سند چشم انداز و سياست هاي كلي نظام جمهوري اسلامي ايران و در جهت بهره مندي مستمر و نهادمند از ظرفيت هاي موجود در شهرستان نيشابور و به منظور توسعه و تحكيم همكاري ها و فعاليت هاي علمي،آموزشي و تحقيقاتي كه به رشد و ارتقاي كمي و كيفي اهداف و برنامه هاي مشترك ياري مي رساند،تفاهم نامه اي مياندانشكده علوم پزشكي نيشابور و دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور منعقد گرديد.
دكتر جعفر سعيدي رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور با بيان مطلب فوق گفت:از اهداف اين تفاهم نامه استفاده از توانمندي هاي دو دانشگاه در جهت توسعه همكاري ها و تدوين برنامه هاي مشترك،زمينه سازي جهت تدوين و تنظيم استراتژي هاي توسعه علم و فناوري در دودانشگاه ،ايجاد بستر مناسب جهت برقراري ارتباطات سازمان يافته بين دو دانشگاه بمنظور برآوردن نياز هاي متقابل،زمينه سازي جهت تدوين برنامه ها و تشكيل ساختار هاي مناسب بمنظور توسعه شاخص هاي علمي، آموزشي وفناوريدر سطح شهرستان و زمينه سازي جهت استفاده حداكثري و افزايش بهره وري منابع موجود شامل:نيروي انساني ،منابع اطلاعاتي ،امكانات فني،فضا سازي فيزيكي،امكانات توليدي ، تجهيزات و وسايل علمي ، آموزشي پژوهشي و آزمايشگاهي و منابع دانشي آشكار و ضمني مي باشد.
وي تصريح كرد: دودانشگاه بمنظور دستيابي به اهداف تفاهم نامه،در حوزه ها و موضوعات آموزشي ، پژوهشي، نيروي انساني ،فعاليت هاي علمي و آموزشي _ فرهنگ و هنر و رفاهي، همكاري هاي موثري خواهند داشت.
 رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور سپس به تشريح هريك از موارد عنوان شده پرداخت و افزود در اجراي هر كدامدر صورت نياز و پس از توافق طرفين ،موضوع در كميته تنظيم شيوه نامه اجرايي به سرپرستي معاون مربوطه در دو دانشگاه بررسي و پس از جمع بندي و تلفيق مفاد شيوه نامه هاي پيشنهادي طرفين در كميته مشترك كه با حضور معاونين مربوطه تشكيل خواهد شد شيوه نامه اجرايي نهايي تنظيم خواهد گرديد.
 دكتر سعيدي خاطر نشان كرد امور حقوقي در دو دانشگاه ملزم به شناسايي نقايص احتمالي و ارايه پيشنهادها و نظرات مشورتي خود در خصوص جنبه هاي حقوقي شيوه نامه ي اجرايي به معاونت مربوطه خواهند بود و هر شيوه نامه پس از تاييد امور حقوقي دو دانشگاه و با امضاي معاونين مربوطه در هر دو دانشگاه اجرايي مي شود.
 وي مدت تفاهم نامه را پنج سال از تاريخ تنظيم آن دانست و تمديد و ادامه فعاليت ،بازنگري و يا تغييرات اساسي در مفاد اين تفاهم نامه با تمايل و توافق كتبي طرفين انجام مي شود.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور خاطر نشان كرد:طرفين حد اعلاي تلاش خويش را در جهت گسترش توان ملي در حل مشكلات و معضلات علمي ،پژوهشي و آموزشي و تربيت دانشجو در شهرستان وساير موارد مرتبط با موضوع تفاهم نامه را مبذول داشته و از هيچ كوششي در اين جهت خودداري نخواهند كرد.
 شايان ذكر است تفاهم نامه مذكور ميان دانشكده علوم پزشكي نيشابور به نمايندگي دكتر محسن عظيمي نژاد بعنوان سرپرست دانشكده و دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور به نمايندگي دكتر جعفر سعيدي بعنوان رييس دانشگاه در پنج ماده منعقد گرديد
تاریخ:
تعداد بازدید:
548
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal