دكتر جعفر سعيدي رئيس واحد نيشابور در پيامي به مناسبت سال جديد تحصيلي : "دانشگاهيان سال جديد تحصيلي را به سالي پرنشاط به لحاظ توسعه علمي تبديل كنند."
دكتر جعفر سعيدي رئيس واحد نيشابور در پيامي به مناسبت سال جديد تحصيلي : "دانشگاهيان سال جديد تحصيلي را به سالي پرنشاط به لحاظ توسعه علمي تبديل كنند."
دكتر جعفر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در پيامي به مناسبت سال جديد تحصيلي ضمن تبريك آغاز مهرماه ، بهار علم و دانش از همه طالبان علم و دانش خواست تا با انديشه و عزمي راسخ، سال جديد تحصيلي را به سالي پرنشاط از لحاظ پيشرفت علمي تبديل نمايند . متن كامل پيام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحدنيشابور به شرح ذيل مي باشد .
آغاز مهرماه و شروع سال تحصيلي جديد را به تمامي دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور صميمانه تبريك عرض مي نمايم و از درگاه خداوند متعال دستيابي به مدارج عالي علمي، ديني و اخلاقي ، توأم با موفقيت را خواهانم .
تقارن بهار علم و دانش با هفته دفاع مقدس را گرامي داشته و ياد و خاطره دلاوري هاي دلاور مردان 8 سال دفاع مقدس و شهداي مدافع حرم را ارج نهاده و آرزو ميكنم به يمن و بركت وجود مزار 2 شهيد گمنام كه در اين واحد دانشگاهي آرميده اند همواره در راه خدمت به جامعه اسلامي و طالبان علم و دانش موفق باشيم.
اينجانب بعنوان خدمتگزاري كوچك در دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور از همه عزيزان و طالبان علم و دانش تقاضا دارم با انديشه و عزمي راسخ، سال جديد تحصيلي را به سالي پرنشاط از لحاظ پيشرفت علمي تبديل نمايند تا در سالي كه به فرموده مقام معظم رهبري سال اقتصاد مقارمتي، اقدام و عمل نامگذاري شده است اين واحد دانشگاهي بتواند گامي موثر در تحقق منويات معظم له بردارد.
همچنين بر خود لازم مي دانم از همه همكاران و عزيزاني كه با تلاش مجدانه و دلسوزانه توانسته اند جايگاه دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور را بعنوان اولين و بزرگترين مركز آموزش عالي شهرستان نيشابور كه به اذعان وزارت علوم تحقيقات و فناوري دانشگاهي با كيفيت بالا در بين دانشگاه هاي دولتي و آزاد اسلامي شناخته شده است را به لحاظ كمي و كيفي توسعه دهند، تشكر و قددراني نمايم. اجركم عندا... دكتر جعفر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور
تاریخ:
تعداد بازدید:
231
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal