مديركل امور شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي در واحد نيشابور:برخي براي فرار از شرمندگي، ارزش‌هاي دفاع مقدس را غبارآلود مي‌كنند
مديركل امور شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي در واحد نيشابور:برخي براي فرار از شرمندگي، ارزش‌هاي دفاع مقدس را غبارآلود مي‌كنند
مديركل امور شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي در واحد نيشابور: برخي براي فرار از شرمندگي، ارزش‌هاي دفاع مقدس را غبارآلود مي‌كنند مديركل امور شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي گفت: دفاع مردان انقلاب از ارزش‌هاي اسلام در سرزمين‌هاي سوريه و عراق در برابر تكفيري‌هاي خون‌خوار نشان از زنده‌بودن ابدي آن دارد.
مديركل امور شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي ظهر امروز در گردهمايي دانشجويان شهيد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در محل سالن عطار اين دانشگاه اظهار كرد: جواناني كه با يك نداي رهبر انقلاب يك حركت عظيم را ايجاد و به جهان صادر كردند امروز نيز وجود دارند.
سيد محمدتقي طباطبايي افزود: برخي كه در سال‌هاي دفاع مقدس حاضر نشدند به ميدان بيايند، امروز كه خود را رو سياه مي‌بينند تنها به تخريب و غبارآلود كردن آن رشادت‌ها و ارزش‌ها روي آورده‌اند و اين غبارآلود كردن فضا باهدف فرار از شرمندگي است.
مشاور رئيس دانشگاه آزاد اسلامي تصريح كرد: نسلي كه هزار و 400 سال بعد، رشادت‌هاي اين‌چنيني در دفاع مقدس نشان دادند نشانه‌هاي زنده‌بودن قيام امام حسين (ع) هستند.
طباطبايي تأكيد كرد: هنوز اين رشادت‌ها به پايان نرسيده است و دفاع مردان انقلاب از ارزش‌هاي اسلام در سرزمين‌هاي سوريه و عراق در برابر تكفيري‌هاي خون‌خوار نشان از زنده‌بودن ابدي آن دارد.
در ادامه رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور با اشاره به اينكه شهادت اوج تعالي انسان است تصريح كرد: شهيدان، آموزگاران مكتب دنيا و شجاعت و بنا به فرموده مقام معظم رهبري مظهر قدرت ايران است. جعفر سعيدي افزود: شهيد فردي است كه با نثار جان خود باعث آرامش و امنيت ديگران شده است و در اسلام برترين كاميابي، بزرگ‌ترين پيروزي، والاترين مقام و بالاترين امتياز رسيدن به فيض شهادت است. وي خطاب به دانشجويان و حاضرين در جلسه گفت: اكنون يكي از باارزش‌ترين امانات نظام كه همان فرزندان شاهد، ايثارگران و جانبازان مي‌باشند، وظيفه همگي ماست كه در مسير تجليل و تكريم خانواده‌هاي معظم شهدا كوشا باشيم تا احساس عزت و منزلت و احساس خودباوري همراه با تعهد دانشجويان شاهد و ايثارگر به وجود آيد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور خطاب به دانشجويان شاهد و ايثارگران يادآور شد كه در عرصه‌هاي علمي و فرهنگي بايد پرچم‌دار پدرانشان باشند همچون آن‌ها قوي و مصمم ادامه مسير دهند. در پايان از 80 نفر از دانشجويان برتر شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور كه مقام‌هاي علمي، فرهنگي و ورزشي در سال گذشته كسب كرده بودند تجليل به عمل آمد.
تاریخ:
تعداد بازدید:
229
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal