استاندار خراسان رضوي:ظرفيت دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور ظرفيت بالايي است
استاندار خراسان رضوي:ظرفيت دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور ظرفيت بالايي است
استاندار خراسان رضوي در حاشيه مراسم افتتاحيه دانشكده عمران و معماري دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور به مناسبت هفته نيروي انتظامي گفت: در نگاه دولت يازدهم در بهره گيري از ظرفيت نخبگان و دانشگاهيان جهت حل معضلات اجتماعي كشور و هم جهت خارج شدن دانشگاه ها از فضاي صرفا آكادميك و حركت به سمت حل مسائل جامعه و نقش آفريني در آن نگاه برنامه ويژه اي دارد.
عليرضا رشيديان ادامه داد: در استان خراسان رضوي شبكه دانشگاهيان ايجاد شده است تا با تعامل دانشگاه ها با هم از ظرفيت هاي يك ديگر براي حل معضلات استفاده كنيم و در مقابل دانشگاه ها هم از توانايي هاي هم بهره مند شوند.
رشيديان با بيان اين مطلب كه در شهرها و كارهاي اجرايي معضلات زيادي داريم، تصريح كرد: نيشابور يك شهر فرهنگي و تاريخي با بنيه تمدني كهن است، مسلما 12 هزار دانشجو دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در اين شهرستان در حل معضلات و مشكلات اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و ديگر مسائل نقش ويژه و كمك شاياني خواهند كرد.
استاندار خراسان رضوي تاكيد كرد: دانشگاه آزاد سلامي واحد نيشابور تعداد قابل ملاحظه اي دانشجو در درشته هاي كارشناسي ارشد و دكترا دارد كه از اين ظرفيت مي توان در مسائل پژوهشي و علمي براي كمك به دستگاه هاي اجراي نقش ويژه ايي اجرايي كنند.
وي خاطر نشان كرد: براي مجموعه مديريت استان رشته هاي تكميلي يعني فرهيختگاني كه مي تواند موضوعات پايان نامه هاي خود در مقاطع تحصيلي كارشناسي ارشد و دكتري را با محوريت مشكلات استان و شهرستان انتخاب نمايند و ما را در حل آنها ياري نمايند.
عليرضا رشيديان گفت: مسلما هر چقدر تعامل دستگاه هاي اجرايي با دانشگاه ها بيشتر شود به معناي درگير شدن محققين با مشكلات واقعي جامعه است. استاندار خراسان رضوي بيان كرد: ما نيز در سطح استان براي حل مشكلات حاشيه شهر مشهد از دانشگاه آزاد اسلامي استفاده كرده ايم. دكتر جعفر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در ابتداي اين مراسم گفت: دانشكده عمران و معماري در چهار هزار و 500 متر مربع در چهار طبقه با 20 كلاس درسي، هفت آتليه، 13 اتاق و 16 كلاس اساتيد ساخته شد. وي تصريح كرد: براي ساخت اين دانشكده بالغ بر 35 ميليارد ريال هزينه شده است.
 
تاریخ:
تعداد بازدید:
2195
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal