معاون اداري مالي دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور: افزايش 80 درصدي در فضاي سبز اين دانشگاه
معاون اداري مالي دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور: افزايش 80 درصدي در فضاي سبز اين دانشگاه
معاون اداري مالي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در گفتگو با خبرنگار آنا گفت: در سال 93 با توجه به ادغام واحد علوم تحقيقات خراسان رضوي به واحد نيشابور و در نتيجه نيازهاي ايجاد شده براي اين واحد، تمام تلاش خود را براي رفع ايرادات احتمالي انجام داديم كه خوشبختانه با موفقيت همراه بوده است.
دكتر داود كاوه افزود: در اين راه با انجام تمام امور مربوط به ادغام از قبيل انتقال فيزيكي و انتقال پست‌هاي كاركنان، انتقال 10 نفر از كارمندان از ساير واحدها به نيشابور، اصلاح و تدوين چارت سازماني دانشگاه و تجهيز كلاس‌ها با توجه به افزايش تعداد دانشجويان سعي در ايجاد انضباط در سطح دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور كرديم.
وي ادامه داد: انعقاد قرار داد با سازمان اتوبوسراني جهت اياب و ذهاب دانشجويان در كنار پيگيري براي ايجاد خط اتوبوس عمومي، توسعه و افزايش 80 درصدي فضاي سبز به علاوه كاشت بيش از هزار اصله درخت و خريد يك دستگاه اتوبوس و وانت نيسان از ديگر اقدامات اين معاونت بوده است.
معاون اداري مالي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور تصريح كرد: احداث دومين پاركينگ دانشجويي،احداث كافي شاپ جديد، خريد و جذب بودجه پژوهش براي آزمايشگاه‌ها و كارگاه‌ها بر اساس نياز و مدل روز، خريد و تجهيز نيازهاي تحصيلات تكميلي در كنار برگزاري بيش از 50 عنوان كارگاه‌هاي ضمن خدمت ويژه كاركنان و اعضاي هيات علمي از اهم فعاليت‌هاي معاونت اداري مالي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور بوده است. دكتر داود كاوهدر پايان خاطر نشان كرد: همچين در اين سال 17 ميليارد و 900 مليون ريال وام در قالب وام‌هاي ضروري، رهن مسكن، تعمير مسكن، خريد مسكن، صندوق پس انداز و خريد اتومبيل به 119 متقاضي از بين كاركنان و اعضاي هيات علمي پرداخت شده است.
 
تاریخ:
تعداد بازدید:
511
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal