طي نامه‌اي از طرف رئيس شوراي سياست‌گذاري سما در استان خراسان رضوي به رياست واحد نيشابور: از زحمات حوزه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور تجليل شد
طي نامه‌اي از طرف رئيس شوراي سياست‌گذاري سما در استان خراسان رضوي به رياست واحد نيشابور: از زحمات حوزه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور تجليل شد
رئيس شوراي سياست‌گذاري سما در استان خراسان رضوي طي نامه‌اي به دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور از زحمات مهندس علي‌رضا شيرخاني معاونت سما واحد نيشابور و كليه مدرسان و كاركنان اين حوزه قدرداني كرد.
در اين نامه ضمن قدرداني از روابط صميمانه بين سما و اين واحد بيان شده است: توجه دكتر سعيدي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور به مجموعه سما مشهود است و موجب تسريع در امور و افزايش بازدهي و موفقيت سما شده است.
سيد محمد رضا مقدم زاده در بخش ديگري از نامه مذكور به پشتكار و علاقه مديريت و پرسنل مدارس و آموزشگاه سما اشاره كرد و افزود: پرسنل اين بخش‌ها با علاقه‌مندي و انرژي فراوان و با روش‌هاي شاد و مناسب به تدريس مشغولند و تجهيزات كلاسي از قبيل دستگاه پروژكتورها و تخته‌هاي هوشمند و غيره در حد مطلوب مي‌باشد.
وي تعامل بسيار خوب اين حوزه با اداره آموزش و پرورش را از ديگر مزاياي اين حوزه تصريح كرد و در بازديد از كارگاه هاي آموزشكده فني ابتكارات پرسنل در ساخت تجهيزات كارگاهي و حتي توليد جهت فروش و طراحي و اجراي سيستم جديد انبارداري را مورد تمجيد قرار داد. كارگاه رباتيك، كلاس‌هاي آموزش زبان انگليسي، تجهيزات، ساختمان آموزشي و ورزشي از نكات قابل توجه در اين بازديد مي‌باشد.
 
تاریخ:
تعداد بازدید:
85
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal