افتتاح پروژه هاي عمراني دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور بمناسبت دهه فجر
افتتاح پروژه هاي عمراني دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور بمناسبت دهه فجر
بمناسبت سي و ششمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي تعدادي از پروژه هاي عمراني دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور افتتاح و به بهره برداري رسيد.
در اين مراسم كه با حضور جمعي از مسوولان،اعضاي ستاد دهه فجر شهرستان،اساتيد،دانشجوين و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور برگزار شد ، ساختمان كافي شاپ دانشجويي با زيربناي 670 متر مربع،كافي نت دانشجويي و دفتر حوزه بسيج دانشجويي دانشگاه افتتاح شد. دكتر سعيدي رييس دانشگاه در اين مراسم ضمن خير مقدم به ميهمانان و تبريك ايام الله دهه فجر با اشاره به اينكه دانشگاه آزاد اسلامي يكي از دستاورد هاي بسيار عظيم انقلاب است به فعاليت هاي علمي،فرهنگي و عمراني دانشگاه پرداخت و افزود: پروژه ساختمان كافي شاپ دانشجويي، با توجه به افزايش دانشجويان با زيربناي 670 متر مربع از چند ماه پيش آغاز و با توجه به اينكه محل مزبور درگذشته بلا استفاده بوده با تغيير كاربري ايجاد شده مبلغي بالغ برسه ميليارد ريال احداث شد.
وي تصريح كرد: كافي شاپ قبلي با زيربناي 170 متر مربع جوابگوي تقاضاي دانشگاهيان نبود كه با احداث اين مجموعه توانستيم بخشي از تقاضاهاي صنفي دانشجويان را تامين نماييم. دكتر عليرضا مهرآذين معاون پژوهشي و فناوري دانشگاه نيز در مراسم افتتاح كافي نت مركزي دانشگاه نيز با اشاره به اينكه در كشورهاي اطراف شاهد نا امني هستيم به شكرانه انقلاب اسلامي و امنيتي كه بر كشور حاكم است در سالگرد پيروزي انقلاب شاهد افتتاح طرح هاي پژوهشي و علمي مي باشيم.وي افزود در دانشكده هاي مختلف دانشگاه كافي نت جهت دانشجويان در نظر گرفته شده است اما با توجه به نياز دانشگاه به كافي نت مركزي كافي نت مركزي با زيربناي 170متر و هزينه اي بالغ بر يك ميليارد ريال احداث و در دوبخش ويژه دانشجويان خواهر و برادر آماده خدمت رساني به دانشجويان و دانشگاهيان مي باشد.
مهندس اسداللهي معاون فرمانداري شهرستان نيشابور در ادامه مراسم طي سخناني به نقش بسيار موثر دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور درافزايش سطج علمي و فرهنگي شهرستان پرداخت و افزود:واحد نيشابور با مديريت بسيار خوب و با برنامه دكتر سعيدي همواره شاهد پيشرفت هاي بسيار خوب بوده وانشاالله اين تلاش و پيشرفت ادامه خواهد داشت.
وي ضمن تشكر ازمسوولين دانشگاه تصريح كرد از زمان تصدي دكتر جعفرسعيدي شاهد تعامل بسيار خوب ادارات با دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور بوده ايم كه قابل تقدير و قدرداني است.شايان ذكر است در ابتداي مراسم ميهمانان ،ضمن حضور در مزار شهداي گمنام دانشگاه با اهداف و آرمانهاي شهيدان تجديد بيعت كردند وهمچنين در نماز جماعت از دانشجويان دختر محجبه برتر دانشگاه با اهداي جوايزي تجليل به عمل آمد
 
تاریخ:
تعداد بازدید:
746
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
آدرس : استان خراسان رضوي،  نيشابور،  بلوار پژوهش،  مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور  
 كدپستي  : 9319975853         تلفن :  10-42621901   
نمابر:42615472  
ارتباط با ما:Neyshabur@iau-neyshabur.ac.ir
info@iau-neyshabur.ac.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي - واحد نيشابور مي باشد.
Powered by DorsaPortal